Врятувати Парк Сосновий – Бровари

Запитай у депутата, чи підтримує він збереження парку

Публікуємо контактні номери всіх депутатів Броварської міської ради.
Запитайте у депутата, чи підтримує він збереження лісопаркової зони IV мікрорайону на перетині вул.Чорновола і Симоненка.

№ п/п ПІП депутата Телефон
1 Андрієвський Вадим Анатолійович (Радикальна партія) 096-207-85-95
2 Бабич Петро Іванович (УКРОП) 067-441-34-40
3 Батюк Сергій Іванович (Солідарність) 067-455-29-82
093-884-01-10
4 Бельський Сергій Костянтинович (Батьківщина) 067-180-80-70
5 Берестовий Олег Ігоревич (Демократичний Альянс) 063-622-58-61
6 Білокінь Володимир Олексійович (УКРОП) роб. тел. 5-30-07
офіс партії 6-26-91
7 Бойко Сергій Олександрович (Свобода) 063-058-70-79
8 Василенко Андрій Петрович (Самопоміч) 050-351-77-01
9 Веремчук Ірина Сергіївна (Солідарність) 067-225-08-16
10 Гредунов Євгеній Валерійович (Солідарність) 4-69-72
11 Дудко Борис Володимирович (Батьківщина) 067-209-08-89
12 Дяченко Аліна Олексіївна (Демократичний Альянс)
067-962-98-06
13 Здоровець Олексій Михайлович (Свобода) 066-572-35-74
14 Зінченко Микола Андрійович (УКРОП) 099-424-14-34
15 Іваненко Валерій Іванович (Солідарність) 097-128-57-26
067-702-77-04
16 Коваленко Вікторія Миколаївна (Радикальна партія) 098-114-69-47
17 Крилова Тетяна Миколаївна (Самопоміч) 063-740-92-62
098-068-21-05
18 Кочубей Василь Михайлович (Свобода) 067-157-33-35
19 Лемпіцький Валерій Анатолійович (Єдність) 067-508-86-96
099-723-22-17
20 Лопатюк Андрій Михайлович (позафракційний) 093-313-72-20
21 Мельник Оксана Миколаївна (Єдність) 067-466-90-01
22 Мутило Вадим Анатолійович (позафракційний) 067-327-11-77
23 Негода Галина Василівна (Солідарність) 097-430-23-88
098-019-19-68
24 Оксютенко Володимир Миколайович (Єдність) 050-331-71-91
25 Опалько Володимир Григорович (Солідарність) 097-144-88-13
26 Тютюнник Андрій Анатолійович 067-499-97-06
27 Саук Андрій Миколайович (Демократичний Альянс) 067-405-05-01
050-385-39-14
28 Семенов Максим Володимирович (Самопоміч) 097-146-67-63
29 Сенько Лідія Іванівна (Єдність) роб. тел. 6-50-64
067-685-53-12
30 Скотніков Юрій Анатолійович (Самопоміч) 063-740-92-62
067-773-77-79
098-068-21-05
31 Темченко Людмила Григорівна (Єдність) 067-129-61-43
32 Тоцька Тетяна Петрівна (Єдність) роб. тел. 4-95-13, 067-707-36-52
33 Чаюн Володимир Григорович (Самопоміч) 5-22-25, 5-14-45
34 Чередник Юрій Павлович (Солідарність) 067-402-39-52
35 Черепейнік Леонід Володимирович (Солідарність) роб. тел. 4-12-33
096-651-18-35
36 Шевчук Олег Сергійович (Свобода) 098-475-61-97, 063-042-06-92, 099-103-17-57