Врятувати Парк Сосновий – Бровари

Про зустріч із забудовником

Сподіваюсь, всі подивились відео і вже склали певну думку.

В цілому ситуація виглядає дуже просто:

  1. забудовник хоче починати забудову, говорить про готовність зробити парк на всій решті території. Але під вікнами Зеленого Кварталу, і саме там, йому потрібно збудувати до десяти будинків. Йому підігрують більшість депутатів, Сапожко і ко.
    Вони розуміють, що якщо буде громадське обговорення, то мешканці проголосують за ліс, тому єдиний варіант, який їх влаштовує – це обрання “уповноважених представників від активістів”, які мають підписати певний “меморандум” про свою згоду забудовувати. Важливе зауваження – вони взагалі не розглядають варіант, що ці “уповноважені представники” також проголосують за ліс і проти забудови. Вони потрібні лише для підписання “меморандуму”;
  2. актив мешканців, присутній на зборах, хочуть залишити ліс нетронутим і проти будь-якої забудови на цій ділянці. Вони пропонують скликати громадське обговорення і вислухати думку більшості. І лише в разі, якщо на обговоренні більшість виступить за забудову + парк на решті території, уповноважені громадою представники підпишуть “меморандум” забудовника і почнуть будівництво. У разі, якщо люди проголосують за ліс, депутати повинні будуть знайти забудовнику рівноцінну ділянку під забудову або компенсувати аргументовані забудовником витрати, пов’язані з проектуванням будівництва.

Тому КОЖЕН З НАС має чітко для себе знайти відповідь на питання:
– чи налаштовані ми відстояти ліс повністю, без жодної забудови;
– чи ми готові віддати забудовнику 1,8га під нашими вікнами, за це він обіцяє облаштувати парк на решті 4га;
Кожен, будь ласка, зробіть свій вибір.

Якщо ви обираєте варіант 2 (меморандум), то, на мою думку, продовжувати активності в принципі не має ЖОДНОГО сенсу. Бо ходити по будинках і обирати “уповноважених представників”, які підпишуть капітуляцію, немає сенсу. Забудовники і без цієї капітуляції почнуть будівництво.