Врятувати Парк Сосновий – Бровари

Які у нас зараз позиції і плани на цей тиждень

Андрій Саук повідомляє:

Друзі!
Сподіваюсь, що за вихідні всі відпочили. Бо ризик вирубки нікуди не зник і попереду ще багато роботи.
Які у нас зараз позиції і плани на цей тиждень:
1. На цьому тижні може статися позачергова сесія. Тому маємо бути готові зібрати якомога більше людей на підтримку лісу і привести на сесію. Крім того продовжуємо шукати підходи до депутатів, що не підтримують збереження дерев. Це в першу чергу фракції політичних партій Єдність, Укроп, Батьківщина, Радикальна партія Ляшка, тушки. Дуже гарна методика виходити на всеукраїнський рівень партій. А також телефонувати і писати депутатам особисто. Вони цього дуже бояться.
Сапожко не спішить робити позачергову сесію. Тобто вони відчувають слабкість своїх позицій. Але не розслабляємось.
2. завтра іду в національну поліцію перевірити стан внесення заяви в єдиний реєстр. а після в прокуратуру.
3. Завтра зустрічаюсь з питання бюджету випуску газети у відповіддю на всю брехню, що вилили на нас з “Ацькозороправдатут” та інших джерел. хто готовий долучитись – пишіть в лічку.
4. продовжуємо друкувати листівки і роздавати в Броварах і на м.Лісова. Хто готовий друкувати і/або роздавати листівки – пишіть в лічку.
5. Завтра о 13 ефір на радіо “Голос Києва”. Також пообіцяли ще декілька ефірів на тв/радіо. Чекаємо підтвердження. Хто готовий ходити на еіри – пишіть в лічку.
6. Декілька центральних телеканалів готові бути як тільки почнуться якісь масові заходи.
7. дуже класно спрацювала акція в парку, кожний другий в курсі що ліс збираються вирубати під забудову. тому є сенс акції по приверненню уваги повторити. Можемо зробити щось креативне.
8. у нас готуються і незабаром будуть подані позови.
9. за словами людей, що нас підтримують, деякі правоохоронні органи вже почали неофіційне розслідування на центральному рівні.
10. наша основна задача щоб проблема набула максимального розголосу, корупціонери люблять працювати в тіні, тому кожний репортаж, стаття чи пост викликають у них паніку. Саме тому вони почали замовляти на 100% неправдиві статті проти нас. Не зважаєм. Рухаємось далі.
11. на днях систематизуємо всі наші звернення і визначимо, кого ми ще можемо залучити.
12. найголовніше – все це зроблено вами.

Немає нічого неможливого, на неможливе просто треба більше часу!

апдейт:
13. запрошуємо знайомих підписати петицію і підтримати процес фінансово і іншими ресурсами
14. збираємо питання до забудовника
15. поширюємо сайт і міняємо аватарки.