Врятувати Парк Сосновий – Бровари

ЗНАЙОМТЕСЬ – МЕМОРАНДУМ, РЕДАКЦІЯ №2

На робочій зустрічі, що відбулася 4 листопада 2016, розглядався проект Меморандуму в першій редакції та надавалися зауваження і пропозиції. Дехто із присутніх скаржився на відсутність завчасного документу до ознайомлення , а тому і відповідних зауважень.

Забудовник Альянс Новобуд уважно вислухав, але з наданого Варіанту memorandum-2  зрозуміло, що пропозиції враховані частково, а дещо навіть змінено. Розтягнулися в часі будівництва як парку, так і самих будинків. Якщо в Меморандумі-Варіант-№1  ІІІ-черга будівництва була визначена як до 31.08.2018 року, то тепер – до 31.08.2020, а IV-черга залишається з відкритою датою. 

Від громадськості та Депутатів надійшли наступні правки, що стосувалися як самого тексту Меморандуму, так і забезпечення його виконання :

 • Внесення змін до містобудівної документації, а саме до Детального плану території IV житлового району в його частині по вул. Василя Симоненка зі зміною функціонального призначення на рекреаційне  на площі приблизно 4,5 га ( врахувати окремим проектом рішення, компетенція міськради).
 • Будівництво парку площею 4,5 га в одну чергу і строком до 31.08.2017 року ( дата змінена на рік, до30.08.2018 року).
 • Вартість будівництва парку не зараховувати до інвестиційного внеску ( не враховано).
 • Максимально знизити поверховість будівництва житлових будинків, насамперед в проекції приватного сектору по вул. В.Симоненка (не враховано);
 • Розглянути можливість прибрати секції: 1.1 (14 пов.) та 1.2 (12 пов.), що межує з парком (не враховано).
 • Розробити концепцію ландшафтного парку, узгодити її з громадськістю шляхом громадських обговорень (враховано- park).
 • Виконати проектування та будівництво школи та дитячого садочку за рахунок коштів забудовника, згідно потреб, визначеними наявною містобудівною ситуацією  (враховано мінімально – тільки проектування школи).
 • Виключити пункт 10 з проекту Меморандуму про конфіденційність (враховано).
 • Зазначити спадкоємність зобов’язань за Меморандумом у разі змін у складі керівництва ТОВ Альянс Новобуд та ТОВ Алекса Груп (не враховано).
 • Після внесення змін та доповнень до проекту Меморандуму винести його на розгляд Громадських слухань (складно сказати чи передбачається).
 • Для прийняття зваженого рішення щодо можливого повного збереження хвойних насаджень та розірвання Договору оренди, як наслідок – надання компенсації Забудовнику,  прохання надати документально підтверджені витрати (не враховано).

proekt-parku

ЩОДО ШКІЛ ТА САДОЧКІВ- несподівано в 3-му мікрорайоні (Лісовий квартал) зникли з ситуаційного плану два садочки, а школа змінила своє розташування.

shema-rajonu

За діючим детальним планом території вони мали б бути тут.

sadok